Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Penelope – Eudora pod záštitou Mozilly

Mnohí, skôr narodení, si iste pamätajú časy pred Outlookom, keď e-mailu kraľovala Eudora od firmy Qualcomm. Teraz je už tento poštový klient v open-source verzii, a to pod ochrannými krídlami vývojárskej komunity Mozilla. Penelope však nemá byť konkurenciou Thunderbirdu, je skôr chápaná ako doplnok.

Projekt má za cieľ zachovať z Eudory to, čo ju etablovalo ako skvelý nástroj na správu pošty. Mozilla má za cieľ vybudovať spoločnú vývojársku komunitu okolo Thunderbirdu a Eudory a tak urýchliť spoločné napredovanie oboch.

K dispozícii je už beta verzia Eudora 8.0, obsahujúca aj alfaverziu doplnku pre Thunderbird, takže skúšaniachtiví používatelia a vývojári sa môžu realizovať.

Komentáre sú uzavreté.