Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Chcete surfovať v Thunderbirde? Máme lokalizované rozšírenie

rozsirenia Do našej databázy dnes pribudli 4 nové lokalizované rozšírenia, ktoré by vás mohli zaujať. Prvým je ThunderBrowse, ktoré slúži na surfovanie po webových stránkach priamo v Thunderbirde. Po prijatí e-mailovej správy s odkazom na zaujímavú webovú stránku už teda nemusíte otvárať internetový prehliadač. V prípade, že sa vám v poštových priečinkoch Thunderbirdu nahromadilo niekoľko duplicitných správ, použite rozšírenie Remove Duplicate Messages (Alternate), ktoré ich vyhľadá a odstráni. Medzi rozšírenia pre Firefox dnes zaraďujeme Wrap Switcher, pomocou ktorého môžete zapínať/vypínať zalamovanie dlhých riadkov vo webových formulároch, a doplnok GUtil!, ktorý do prehliadača pridáva ponuku s odkazmi na množstvo utilít spoločnosti Google. Na lokalizácii týchto rozšírení sa podieľal aj Atom a svojim premiérovým rozšírením prispel aj DAG Software.

Komentáre sú uzavreté.