Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dnes večer sledujte kanál Air Mozilla

Ako dnes oznámili viaceré servery informujúce o Mozille, večer o 23. hodine nášho času sa uskutoční druhé vysielanie kanála Air Mozilla. V najmenej hodinovom vysielaní uvidíte okrem Asu Dotzlera aj Mitchell Bakerovú – prezidentku Mozilla Corp. Bude hovoriť o stave projektov Mozilla a odpovedať na otázky doručené pred a počas vysielania prostredníctvom kanála IRC (#airmozilla), aplikácií na okamžité správy AIM/YIM/GTalk (na meno airmozilla) alebo e-mailom na adresu airmozilla@mozilla.com. Ide len o druhé vysielanie Air Mozilla, prvé sa uskutočnilo pri príležitosti vydania Firefoxu 1.0 na konci roka 2004. Na prehrávanie videa je potrebný zásuvný modul Adobe Flash Player 9. Neskôr budú k dispozícii aj súbory v iných formátoch. Ak to vaše znalosti angličtiny dovoľujú a chcete sa niečo opýtať priamo v ústredí Mozilly, máte jedinečnú príležitosť.

6 komentárov k príspevku “Dnes večer sledujte kanál Air Mozilla”

 1. PeePay napísal:

  uz je 23:10 a stale nevysielaju. co sa deje?

 2. SlovakSoft napísal:

  Neviem, akým systémom to je urobené. Prinajhoršom bude iste neskôr celé video k dispozícii a v rôznych formátoch. Fotka už je:
  http://weblogs.mozillazine.org/zach/archives/018256.html

 3. PeePay napísal:

  uz to ide!

 4. SlovakSoft napísal:

  Podarilo sa tam dostať, mne to napríklad nejde. Je to asi obmedzený počet streamov.

 5. PeePay napísal:

  nabehlo mi to asi po takom 250. refreshi stranky, takze som sa posnazil, ale som tam. aj som to odfotil: http://img20.imageshack.us/my.php?image=airmozillanh5.png

 6. SlovakSoft napísal:

  Už pozerám aj ja.