Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sunbird 0.5 už aj vo verzii Portable Edition

Po vydaní štandardnej inštalačnej verzie kalendárovej aplikácie Sunbird 0.5 vydal server PortableApps prenosnú verziu. Aj tentoraz sme pripravili prenosnú verziu Sunbirdu s predinštalovaným slovenským jazykovým balíkom, ktorú stačí stiahnuť a rozbaliť z archívu ZIP. Sunbird 0.5 Portable Edition v slovenskej mutácii je k dispozícii na našej stránke s prenosnými verziami.

4 komentáre k príspevku “Sunbird 0.5 už aj vo verzii Portable Edition”

 1. Gohom napísal:

  Pokúšal som sa stiahnuť asi 3x a vždy iba tak “bliklo”. Uložený súbor nie je možné rozbaliť, vykazuje chyby. Je to možné opraviť ?? Ďakujem

 2. SlovakSoft napísal:

  Pre ostatných:
  Vyriešili sme si to už na fóre a je to už v poriadku.

 3. Vilma napísal:

  párkrát som sa pokúšala stiahnúť novšiu verziu Mozilly Firefox,ale stále mi tam vykazujú chyby.Je možné,že novšia verzia ešte nie je dokončená,alebo pripravená na stiahnutie?Vopred d´akujem

 4. SlovakSoft napísal:

  Vilma:
  Takže nejde vám stiahnuť slovenský inštalátor Firefoxu zo stránky http://www.mozilla.sk/download/ ? Napríklad pre systém Windows (6,1 MB)? Alebo priamo v programe Firefox pomocou ponuky Pomocník > Kontrola aktualizácií? A akú verziu Firefoxu máte teraz?