Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla sprístupnila Thunderbird 2.0.0.4

Thunderbird 2.0 Mozilla Corp. dnes sprístupnila minoritnú aktualizáciu ostatnej generácie e-mailového klienta Thunderbird. Verzia 2.0.0.4 opravuje niekoľko prevažne bezpečnostných chýb, všetkým používateľom odporúčame aktualizovať. Novú verziu si môžete stiahnuť v sekcii Na stiahnutie, dostupná bude aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus aplikácie.

5 komentárov k príspevku “Mozilla sprístupnila Thunderbird 2.0.0.4”

 1. KuboF napísal:

  Len tak mimochodom, viete niekto prečo bola vydaná verzia 2.0.0.4 hneď po 2.0.0.0 ??? Logickejšie by bolo vydať 2.0.0.1, ale to by bolo iné číslo verzie Firefoxu ako Thunderbirdu.

 2. SlovakSoft napísal:

  Práve preto, aby bolo číslovanie synchronizované s Firefoxom.

 3. KuboF napísal:

  Tak to sú potom chudáci ľudia, ktorý chcú skúsiť verzie 2.0.0.1, 2.0.0.2 a 2.0.0.3.
  🙂

 4. Peter Kocak napísal:

  Môže mi prosim niekto poradiť ako si mam aktualizovat Thunderbird 1.5.0.12 na verziu 2.0.0.4 ? Ponukne mi to samo alebo mam preinstalovat Thunderbird ?

  Dakujem

 5. SlovakSoft napísal:

  Peter Kocak:
  Rozdielová aktualizácia môže byť ešte veľmi ďaleko. Takže áno, nainštalujte si to nanovo. Nič sa nestratí, údaje sú uložené v profile a nie v inštalačnom priečinku.