Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Jazykový balík pre KompoZer (doplnené)

KompoZerDnešným dňom sa rozrastajú naše stránky o podporu ďalšieho projektu založeného na kódoch Mozilla (v tomto prípade je základom Firefox 1.0). Daným programom je nasledovník úspešného, ale vývojármi zabudnutého programu Nvu. Aplikácia KompoZer je v podstate len opravné vydanie Nvu pod vlastným logom a názvom. Lokalizácia do slovenčiny je dostupná v podobe jazykového balíka. KompoZer Portable, čo je prenosná verzia programu s predinštalovaným slovenským jazykovým balíkom, nájdete na stránke Prenosné verzie.

1 komentár k príspevku “Jazykový balík pre KompoZer (doplnené)”

  1. Manali Travels napísal:

    Veril som, že poslať rýchly poznámku zvažuje, že som strávil väčšiu časť predchádzajúcich 30 minút skenovanie prostredníctvom svojich príspevkoch.