Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Neoficiálna informácia o vydaní Thunderbirdu 2.0

Býva dobrým zvykom na stránkach slovenskej lokalizačnej komunity oznamovať vydanie nových verzií programov od Mozilly až vo chvíli, keď sa objavia na Mozilla.com. Tak tomu bude aj pri vydaní Thunderbirdu 2.0. Zatiaľ však môžeme aspoň avizovať, že poštový klient Thunderbird sa už v najbližších hodinách pravdepodobne dočká oficiálneho vydania verzie 2.0. Na FTP serveri Mozilly sa už totiž objavila finálna verzia 2.0.0.0 (v priečinku releases). Zdá sa, že za finálnu verziu bude vyhlásený Thunderbird 2.0.0.0 RC1. Adresu na FTP server neuvádzame zámerne, aby nebol zbytočne preťažený. Oficiálna distribúcia programu začne až po vydaní na Mozilla.com, kontrola aktualizácie nájde novú verziu následne potom.

2 komentáre k príspevku “Neoficiálna informácia o vydaní Thunderbirdu 2.0”

  1. Jurko napísal:

    ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/thunderbird/releases/2.0.0.0/win32/sk

  2. Dodo napísal:

    anglická verzia