Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Tapety na pracovnú plochu

Prednedávnom sme naše stránky rozšírili o rôzne reklamné banery pre webové stránky. Dnes sme zamerali svoju pozornosť na iný druh propagácie a tým je pracovná plocha vášho monitora. V novej sekcii sú pre vás pripravené lokalizované tapety na pracovnú plochu, ktoré si jednoducho stiahnete a ukážete svojmu okoliu, že viete čo je dobré.

6 komentárov k príspevku “Tapety na pracovnú plochu”

 1. figaro napísal:

  Pekné, len škoda, že nie sú obsiahnuté aj widescreen tapety napr. v rozlíšení 1440×900. Hneď prvá tapeta by mi v tomto rozlíšení sekla.

 2. lefty napísal:

  Skús ju upraviť v obr. editore a máš to.

 3. PeePay napísal:

  ale bud ju “splosti” alebo z nej usekne. original to uz nebude:)

 4. Peter napísal:

  Nejak sa zabúda že už dosť ľudí má širokouhlé monitory. To myslím celkovo, nie len na mozille. Tiež si tapety väčšinou vyrábam sám.

 5. lefty napísal:

  Viem, že to nebude orig., no vyskúšal som si upraviť práve tento acelkom ušiel.

 6. gorgeous007 napísal:

  Podľa mňa by tie tapety mali robiť okrem klasických rozlíšení 1280×1024 a 1024×768 aj vo väčších rozlíšeniach (napr. 1600×1200 a pre širokouhlé 1920×1200), z ktorých by si už každý ľahko upravil tapetu na svoje menšie rozlíšenie (napr. 1280×960 alebo pre širokouhlé 1440×900). Lebo ja mám napríklad rozlíšenie 1152×864 a keď si dám tapetu, ktorá je určená pre 1024×768, tak je kúsok rozmazaná.