Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Prehliadač Flock oficiálne už aj v slovenčine

Flock Flock prichádza už aj v slovenskej verzii. V spolupráci s jeho autormi sa nám pred časom podarilo rozbehnúť proces lokalizácie tohto prehliadača založeného na Firefoxe. Prvé výsledky sa dostavili dnes, keď bola oficiálne uvoľnená prvá plne lokalizovaná slovenská verzia 0.7.12. Dostupné sú inštalačné balíky pre všetky hlavné operačné systémy, odkazy nájdete na našej stránke Na stiahnutie. Keďže je to prvá lokalizovaná verzia, preklad môže obsahovať chyby, preklepy apod. Ak nejaké nájdete, budeme radi, ak nám ich nahlásite do nášho fóra. V prípade, že sa vám Flock zapáčil, môžete tento projekt podporiť umiestnením lokalizovaných tlačidiel na vašu stránku.

1 komentár k príspevku “Prehliadač Flock oficiálne už aj v slovenčine”

  1. Martin napísal:

    Preco uz prestal Flock ist? akoze zrusili ho ci co? nechapem moc. dakujem