Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nová podoba Mozilla Addons (aktualizované)

Server Mozilla Addons s doplnkami pre produkty od Mozilly dostal dnes očakávanú a niekoľko krát odloženú novú podobu. Pre slovenských používateľov je zrejme najväčšou novinkou lokalizácia stránok do slovenského jazyka. Svoje miesto si na serveri po novom našli doplnky aj pre Seamonkey (namiesto doplnkov balíka Mozilla Suite) a kalendárovú aplikáciu Sunbird. Vylepšené bolo aj pridávanie a správa jednotlivých doplnkov.

Aktualizácia: Nová verzia bola kvôli problémom so servermi stiahnutá a dočasne nahradená pôvodnou verziou stránok.

2 komentáre k príspevku “Nová podoba Mozilla Addons (aktualizované)”

  1. Tomáš napísal:

    Jaj

  2. PeePay napísal:

    jaj co?