Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové verzie oboch generácií Firefoxu

Firefox Mozilla dnes opäť pristúpila k vydaniu minoritných aktualizácií svojho internetového prehliadača. Aktualizácia sa týka oboch generácií prehliadača – dostupné sú verzie 1.5.0.102.0.0.2. Aktualizácie zlepšujú stabilitu oboch programov, kompatibilitu so systémom Windows Vista a takisto obsahujú niekoľko bezpečnostných opráv. Obe verzie je možné aktualizovať cez zabudovaný mechanizmus alebo stiahnutím kompletných slovenských inštalačných balíkov.

10 komentárov k príspevku “Nové verzie oboch generácií Firefoxu”

 1. TooL napísal:

  uh ta 2.0.0.2 ma zrejme nejaky problem s doplnovanim hesiel?!

 2. SlovakSoft napísal:

  TooL:
  Môžem potvrdiť. Všimol som si to v poslednom čase (používal som aj verzie RC). Heslá sa síce nestratili, ale občas ich nedoplní a tvári sa, že nie je uložené. Predpokladám, že to už niekde v Bugzille bude a opraví sa to. Alebo je to nejaký zámer. Hlásili to aj na iných fórach. Všimol som si v profile, že tam mám signons.txt a signons2.txt. A ten druhý má aktuálnejší dátum. Obidva sú uvedené aj v konfigurácii. Ešte som to hlbšie neskúmal, prečo to tak je.

 3. SlovakSoft napísal:

  Súvisí to asi s bezpečnostnou opravou MFSA 2007-02 (Injected password forms)
  http://www.mozilla.org/projects/security/known-vulnerabilities.html
  U mňa to boli asi len dve-tri mená a heslá.

 4. Urgo napísal:

  Ja mám trochu iný problém. Občas keď sa na konci adresy objaví # tak tú stránku nevie akoby načítať, alebo mám problém s jej zobrazovaním. A dosť často sa mi stáva aj že stránku otvára otvára a až keď stlačím stop zobrazí sa načítaná. Moc nerozumiem v čom je problém a nejak to ani technicky neviem podať, tak si len tak sťažujem tuná do vetra.

 5. SlovakSoft napísal:

  Urgo:
  Do vetra to nemusí byť. Na fóre by sa to niekto s vami pokúsil vyriešiť. Tu na to nie je miesto a časom tento komentár naozaj odíde do stratena.

 6. Ferda napísal:

  Je velmi pomali. Neda sa to porovnat s prehliadacom mocrosoftu. Samozrejme, ze mam obe, ke mam windows OS.

  Prosim, ak mate take skusenosti, napiste mi cim to je. Alebo firefox je zatial hrackou?

 7. SlovakSoft napísal:

  Ferda:
  Poprezerajte si tieto stránky (tipy a návody, mapu portálu) a fórum, nájdete tu kopu materiálu, čo vás zaujíma.
  V skratke – pomalý nie je, aj keď Opera je asi rýchlejšia (mám počítať rozdiely plus mínus sekunda?), v každom prípade od IE radšej ruky preč.

 8. Ferda napísal:

  Ako keď som mal dial-up. Teraz mám rychly internet a ide mi cca o 4x pomalšie ako IE. A to na jednom počítači. Čím to je? Čo sa tu propagujú nezmysli?
  Zaujímať ma môže hocičo, ale najväčší záujem je v prvom rade rýchlosť. Len čakať láskavo na otvorenie okna – no hrôza!!!!!!!!!!!!!!! A, prednosti nepoznám. Hádam je viacej chránený voči vírom.

 9. Vlado Valaštiak napísal:

  Problém bude určite u teba. Ak máš záujem ho vyriešiť, napíš nám do fóra a pokúsime sa ti pomôcť. Ak nie, používaj IE, nikto ti v tom nebráni. Ale nikoho neobviňuj, že sa tu píšu nezmysly!

 10. SlovakSoft napísal:

  Ferda:
  Uvažujte logicky. To nie je propagácia. Predsa to používa značné percento ľudí po celom svete. Miliónom ľudí ide Firefox pomaly ako “keď mali dial-up” a neprekáža im to? Nezdá sa vám to ako nezmysel? Nenapadlo vás, že je problém iba vo vašom počítači a ostatní o tom ani netušia? Preto vám radíme, aby ste išli na fórum a tam sa opýtali. A ak fórum nechcete, prečítajte si návody a vyriešte si to sami. Napoviem vám – vytvorte si nový profil a uvidíte aký blesk z Firefoxu budete mať.

Komentáre sú uzavreté.