Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dni vývojárov Mozilla sú späť

Dni vývojárov Mozilla sú starou tradíciou ešte z čias Netscape/AOL. Ide o stretnutia aktívnych vývojárov Mozilly, na ktorých diskutujú o prebiehajúcej práci aj o možnostiach budúceho vývoja. Tento rok sa Dni vývojárov uskutočnia v marci 2007 na dvoch miestach. Tým prvým je centrála Mozilla Corporation v Kalifornii. Druhým mestom, kde si vývojári budú môcť vymeniť svoje názory, je Boston. Pripravené sú aj vystúpenia popredných členov Mozilly. Mozilla má aktívnych vývojárov aj v Európe a na iných kontinentoch, preto sú do budúcna snahy zorganizovať Dni vývojárov aj inde vo svete. Neoficiálne stretnutia sa pripravujú v japonskom Tokiu a kanadskom Toronte.

2 komentáre k príspevku “Dni vývojárov Mozilla sú späť”

  1. alian napísal:

    Dni vyvojarov? to znie fakt strasne a radsej by som to ponechal v originale ako Developer Days

  2. SlovakSoft napísal:

    alian:
    Je to len otázka, či prekladať názvy akcií/udalostí. Nevidím na tom nič nezvyčajné, príkladov je na to dosť: Olympic Games/Olympijské hry, World’s Fair/Svetová výstava, Earth Day/Deň zeme atď.