Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Lokalizácia Mozilla Add-ons

Názov projektu Remora asi málokomu niečo povie. Keď však prezradíme, že sa vlastne jedná o lokalizáciu stránok Mozilla Add-ons, hneď je všetko jasnejšie. Áno, známe stránky s doplnkami pre produkty Mozilla čaká v najbližších mesiacoch zmena, ktorá tento web ešte viac priblíži používateľom. Jeho obsah bude postupne preložený do viacerých jazykov. Nebude medzi nimi chýbať ani slovenčina, na ktorej pracuje naša komunita. Lokalizácia (a jej aplikovanie na webe) je v rannom štádiu. Obsahuje ešte chyby v navigácii, sem-tam sa môže nájsť preklep. Na vylepšovaní sa neustále pracuje. Ak vás zaujíma, ako bude vyzerať Mozilla Add-ons v slovenčine, pozrite si ukážku.

1 komentár k príspevku “Lokalizácia Mozilla Add-ons”

  1. rony napísal:

    Prispejem svojim komentárom (viď link na mojom nicku). Vítam Remoru na Slovensku!