Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Najvplyvnejšie značky na svete

FirefoxBrandchannel tak ako po iné roky uverejnil výsledky prieskumu najvplyvnejších značiek na svete a v rámci jednotlivých regiónov sveta. Nás samozrejme zaujíma, ako sa v rebríčku umiestnili značky Mozilla, či Firefox. Až pri pohľade na rebríček regiónu USA a Kanady nachádzame Firefox na veľmi slušnom 11. mieste. Polepšil si tam oproti minulému roku o štyri priečky. V globálnom rebríčku nás však čaká nepochopiteľná absencia tejto značky za rok 2006. Pritom v roku 2005 bol Firefox na 8. mieste v rámci celého sveta. Žeby nebol zaradený do prieskumu? Môžeme sa len čudovať, prečo to tak je.

Komentáre sú uzavreté.