Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 2: Používateľská príručka v češtine

Česká spoločnosť FOXINUS, ktorá sa zaoberá aj podporou produktov od Mozilly, poskytla používateľom zdarma obsiahlu príručku pre aktuálnu verziu prehliadača Firefox. Príručka predstavuje zdroj nielen základných informácií o ovládaní a používaní programu, ale obsahuje aj množstvo praktických rád. Značná časť dokumentu (s názvom Návody a tipy) je venovaná priamo konkrétnym tipom a trikom, ktoré sú dielom známeho českého experta na aplikácie od Mozilly – Pavla Cvrčka. Keďže ide o veľmi užitočnú pomôcku pre všetkých používateľov, odporúčame si ju vo voľnom čase prelistovať, prípadne pohľadať v nej odpovede na svoje otázky týkajúce sa Firefoxu. Príručku si môžete stiahnuť vo formáte PDF (4,7 MB).

3 komentáre k príspevku “Firefox 2: Používateľská príručka v češtine”

 1. headshrinker napísal:

  pekná publikácia, určite sa bude hodiť. Chvála autorovi

 2. Peter napísal:

  Použival som pred tým internet exploer, teraz som vyskúšal firefox a je to oveľa lepšie ako exploer . Ale mám problem na stranke: http://www.ceknito.sk sú videa a dal som blokovat obrazky a nezobrazuje mi zadne obrazky ani kreleny text. A neviem to odblokovat kto by mi vedel pomoct prosim napište mi na moj e-mail e-mail odstránený
  PS: pls

 3. SlovakSoft napísal:

  Peter:
  Nepíšte prosím otázky k tak starému článku, tam ich nikto neuvidí (okrem tých, čo odoberajú kanál RSS komentárov sa otázku nikto nedozvie). Na otázky slúži forum.mozilla.sk, tam vám hneď pomôžeme. Vašu e-mailovú adresu sme odstránili, chránime vás tak pred spamom.

Komentáre sú uzavreté.