Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sunbird 0.3 a Lightning 0.3 – aj v slovenčine

SunbirdMozilla.org dnes oficiálne sprístupnila novú verziu kalendárovej aplikácie Sunbird 0.3 ako aj samostatného rozšírenia pre Thunderbird Lightning 0.3. Medzi novinky patrí prepracované používateľské prostredie, vylepšená architektúra pre ukladanie údajov, lepšia podpora rozšírení a nový inštalátor. Sunbird je dostupný v niekoľkých lokalizáciách vrátane slovenskej pre operačné systémy Windows (5,8 MB), Linux (7,5 MB) aj Mac OS (8,3 MB). Rozšírenie Lightning obsahuje prakticky rovnaké novinky ako Sunbird. Je k dispozícii na stiahnutie pre systémy Windows (1,4 MB), Linux (2,8 MB) aj Mac OS (3,5 MB) a obsahuje aj slovenskú lokalizáciu.

Komentáre sú uzavreté.