Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové lokalizované rozšírenia

rozsireniaDnes pribudlo do našej databázy lokalizovaných rozšírení ďalších 6 prírastkov, čím celkový počet prekonal hranicu 270 rozšírení dostupných v slovenčine. Medzi novými nájdete AttachmentRemember, ktorý vám podľa zadaných slov pripomenie, aby ste do písanej správy nezabudli vložiť prílohu, Delete Selection umožňujúce skryť označené časti na stránke, FavLoc uľahčujúci ukladanie sťahovaných súborov do často používaných priečinkov či rozšírenie Undo Closed Tabs Button pre pripravovaný Firefox 2.0, ktoré na panel nástrojov pridáva tlačidlo na opätovné otváranie nedávno zatvorených kariet. Popis ostatných nových rozšírení a kompletný prehľad nájdete ako vždy na našej stránke s rozšíreniami.

Komentáre sú uzavreté.