Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Flash Player 9 + iné zásuvné moduly

flashPod taktovkou spoločnosti Adobe bola začiatkom tohto týždňa vydaná nová verzia prehrávača Flash Player 9, určeného pre systémy Windows a MacOS. Jedná sa o často používaný zásuvný modul (plugin), ktorý používa aj Firefox na zobrazovanie rôznych animácií. Verzia 9 obsahuje novú technológiu a mala by riešiť aj problém „úniku pamäti“, ku ktorému vo Firefoxe dochádzalo. Zároveň sme pre vás pripravili stránku so zoznamom najpoužívanejších zásuvných modulov vrátane odkazov na ich stiahnutie.

13 komentárov k príspevku “Flash Player 9 + iné zásuvné moduly”

 1. andreios napísal:

  V článku by asi bolo dobré opraviť odkaz na javu, aktuálna verzia je už 1.5.0.6 a nie 1.5.0.1, ktorá je tam uvedená.

 2. Vlado napísal:

  Nie je tento prehrávač so svojimi pluginmi nebezpečný z hľadiska zavírenia, resp. iného napadnutia PC ?

 3. SlovakSoft napísal:

  Vlado:
  Nebezpečný nie je. Dnes si bez neho veľmi web nemožno užiť – veľká časť videí sa prehráva ako flash.

 4. endy napísal:

  nechapem ja to stiahnem a vypise mi hovadinu ze nemam nainstalovany firefox a pritom ho mam vie mi s tym dakto pomoct

 5. SlovakSoft napísal:

  endy:
  Je nainštalovaný bežným spôsobom, teda nie je to rozbalená nejaká prenosná verzia (Portable)? Keď tak je možné aj inštaláciu zopakovať, s používateľskými údajmi sa nič nestane, tie sú uložené v profile.

 6. sakul napísal:

  Podla mňa prebehla inštalácia Flash Playeru úspešne. No napriek tomu sa na naištalovanej ikonke zobrazuje v pravom hornom rohu červené x. A vďaka flashu by mi malo fungovať icq, ale nefunguje. Čo mám robiť?

 7. didi158 napísal:

  no to je pekne mam windovs vistu a nejde mi ten flash player nainstalvat kycha na mna z vysoka

 8. ven napísal:

  kôli flash playeru mi nefungujú animácie a nezobrazuje mi fotky užívatelou na icq..mám win Xp sp2 a icq 5,1 ,je možné že je to novou verziou? ..prípadne kde by sa dala zohnat staršia verzia?

 9. slavo napísal:

  nazdar dnes som si stiahol mozilu a nemozem pozerat ziadne video na nete pise mi tam prebrat zasuvny modul a take hluposti aj som sa pokusal nainstalovat flasch player a vzdy mi to robi

 10. filip napísal:

  potrebujem nainstalovat adobe flash player na mozillu 3.0.6 ale stale mi vypisuje ze complet ale ked si chcem napr. pozriet film tak mi napise prevezmi zasuvny modul a pritom som ho uz nainstaloval.Poradte

 11. pato napísal:

  nejde mi nainstlovat flah player co mam robit

 12. jana napísal:

  to robi aj mne a neviem co s tym som stoho smutna

 13. Peter napísal:

  Na stránke http://www.stahuj.cz si stiahni Vista Codec Package 5.2.0 [česky] . Nainštaluj apôjde ti všetk aj v XP aj Viste.