Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Ponúkame ďalších 12 lokalizovaných rozšírení

rozsireniaPo minulotýždňovom prekročení hranice 200 rozšírení lokalizovaných do slovenčiny dnes opäť rozširujeme ich ponuku o ďalších 12 kúskov. Medzi novými rozšíreniami nájdete CacheViewer a Cache Status – rozšírenia určené na správu vyrovnávacej pamäte, klienta IRC ChatZilla, rozšírenia upravujúce možnosti tlače, správu poštových príloh či nastavenie vyskakovacích okien pre jednotlivé stránky. Rozšírenie Enigmail bolo prepracované a aktualizované. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.

Všetkým, ktorí sa zaslúžili o dnešné lokalizácie, ďakujeme.

3 komentáre k príspevku “Ponúkame ďalších 12 lokalizovaných rozšírení”

 1. MARIAN napísal:

  Zdravim,

  rad by som navrhol to, ze ked napiste, ze mate dalsie rozsirenia (12), dobre by bolo, keby ste ich vylistovali s odkazom na ne, lebo takto nie je jasne, ktore nove rozsirenia ste pridali, okrem tych 4 spomenutych v sprave…

  Dakujem.

  S pozdravom

  Marian A. Mederly

 2. SlovakSoft napísal:

  Keby ste v tej správe klikli na ten odkaz “stránke s rozšíreniami” tak ste na hlavnej stránke rozšírení a kúsok od vrchu uvidíte nadpis Nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny pridané za posledných 7 dní. A tam je presne tých 12 rozšírení.
  A potom pod tým rozšírenia aktualizované za posledných 7 dní.

 3. MARIAN napísal:

  OK, dik 🙂

  Marian