Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Máme už 200 lokalizovaných rozšírení!

rozsireniaDnes vám prinášame 11 nových rozšírení, ktoré sme pre vás lokalizovali do slovenčiny. To znamená, že po niečo vyše polročnom pôsobení nášho servera v inovovanej podobe sa nám dnes podarilo dosiahnuť métu 200 rozšírení lokalizovaných do slovenského jazyka. Medzi novými nájdete rozšírenie umožňujúce prehrávanie streamovaných videí v externom prehrávači MediaPlayerConnectivity, dve rozšírenia na prácu s podpismi v Thunderbirde, hodiny do stavového riadka, panel na vyhľadávanie torrent súborov a ďalšie. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.


Keď sme pred polrokom spúšťali novú verziu stránok, začínali sme s necelou tridsiatkou rozšírení, postupne však pribúdali noví lokalizátori, ktorí významnou mierou prispeli k naplneniu a skvalitneniu sekcie RozšíreniaSlovakSoft a Jacen, ktorí sa spolu dodnes zaslúžili o úctyhodných 140 rozšírení. Neskôr sa k nám pridali Spikee a Hubo a v poslednom čase rozvíja svoje lokalizátorské schopnosti aj náš posledný člen Gianny111. Medzi príležitostných prispievateľov patria aj Igor Rusnák a Morpher.

Medzi naše priority patrí takisto udržiavanie aktuálnosti uverejnených rozšírení, čo je možné badať aj z ich každodennej aktualizácie. K dnešnému dňu máme aktuálnych 99 % rozšírení. Viac ako polovica z nich je zaradená v balíku vydávanom autorom rozšírenia, takže aj po aktualizácii pracuje rozšírenie automaticky v slovenčine.

Dosiahnutím tohto počtu rozšírení sa však vydávanie nových lokalizovaných rozšírení nekončí. Práve naopak – už teraz máme pripravených niekoľko ďalších, ktoré budeme postupne vydávať každý týždeň. Takže sa máte na čo tešiť.

Všetkým spomínaným lokalizátorom patrí za ich dobrovoľnú prácu úprimné poďakovanie slovenskej komunity Mozilla.

7 komentárov k príspevku “Máme už 200 lokalizovaných rozšírení!”

 1. erikm napísal:

  Velka vdaka vam vsetkym !!!

 2. ioio napísal:

  gratulujem!

 3. Luboš napísal:

  Super, páni, len tak ďalej :-))

 4. Sajdak napísal:

  Som rad, ze niekto si dal tu namahu zlokalizovat rozsirenia. Vdaka vsetkym!

 5. Anonym napísal:

  Máme už 200 lokalizovaných Mozilla rozšírení!…

  Po niečo vyše polročnom pôsobení servera mozilla.sk v inovovanej podobe sa dnes podarilo dosiahnuť métu 200 rozšírení lokalizovaných do slovenského jazyka….

 6. Mirko napísal:

  PanBoh zaplat Vam vsetkym usilovnym a ochotnym ludom.

 7. braňo napísal:

  Ďakujem Vám všetkým, za všetko čo pre nás robíte. Veľa šťastia a zdravia. :-))

Komentáre sú uzavreté.