Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

11 nových rozšírení lokalizovaných do slovenčiny

rozsireniaPo dlhšej prestávke vo vydávaní preložených rozšírení prinášame prvú várku 11 nových rozšírení lokalizovaných do slovenčiny. Medzi nimi nájdete napr. Compact Library Extension Organizer a Firefox Extension Backup Extension určené na zálohovanie rozšírení (naša recenzia), generátor hesiel či rozšírenie, ktoré vás bude upozorňovať na aktualizácie nainštalovaných rozšírení. Uverejňujeme aj Throbber Clone – prvé rozšírenie vyvíjané na základe požiadavky návštevníkov týchto stránok. Ide o pôvodné slovenské rozšírenie a jeho autorom je codik. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.

O lokalizácie sa zaslúžili naši stáli lokalizátori Jacen, SlovakSoft a noví prispievatelia Hubo, Spikee resp. Gianny111.

Komentáre sú uzavreté.