Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Obsah priečinka profilu Firefoxu

ProfilPoužívatelia Firefoxu už zaiste niečo počuli o profile. Je to vlastne priečinok na disku, do ktorého si Firefox ukladá používateľské súbory – záložky, konfiguráciu, rozšírenia, heslá atď. Po programových súboroch ide o najdôležitejšiu súčasť. Čo všetko vlastne priečinok profilu obsahuje? To sa dozviete z nášho prehľadu súborov a priečinkov v profile.

2 komentáre k príspevku “Obsah priečinka profilu Firefoxu”

  1. Mazarik napísal:

    Pekny clanok, len by som dodal, ze v profile moze byt omnoho viac veci ako tu uvadzate, pretoze niektori autori rozsireni si ukladaju do profilu svoje data.

  2. SlovakSoft napísal:

    Ďakujem za pochvalný názor.
    Posledná veta článku znie:
    “Okrem priečinkov a súborov, ktoré sú vymenované v hore uvedených tabuľkách, sa môžu v profile nachádzať aj iné – vytvorené nejakým rozšírením.”