Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Finálny SeaMonkey 2.6

SeaMonkey 2

Vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey sprístupnili finálnu verziu jeho nadchádzajúcej generácie – SeaMonkey 2.6, ktorá využíva rovnaké jadro ako Firefox 9 a Thunderbird 9, teda Gecko 9.0. Balík obsahujúci internetový prehliadač, e-mailového klienta, editor webových stránok, klienta IRC a nástroje pre tvorbu webu sa tak po 6 týždňoch dočkal ďalšej aktualizácie, ktorá prináša zmeny a novinky, známe z Firefoxu 9.

Medzi najdôležitejšie zmeny oproti vezii 2.5 patrí:

  • Podpora HTML5 kontextového menu
  • Náhľad tlače je odteraz dostupný
  • O SeaMonkey (about:) zobrazuje odteraz aktualizačný kanál
  • Opravených niekoľko chýb pre zvýšenie bezpečnosti a stability

Rozsiahly a podrobný prehľad zmien v tejto generácii SeaMonkey nájdete na domovskej stránke projektu www.seamonkey-project.org.

Kde nájdem verziu 2.6?

Kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 24 jazykových mutáciách, vrátane slovenčiny.

Verzia 2.6:

1 komentár k príspevku “Finálny SeaMonkey 2.6”

  1. Goa Packages napísal:

    Ja len chcem, aby stručne prehodiť niečo. Ľudia potrebujú našu pomoc, budeme musieť spoločne postaviť, ak sa tieto veci dejú! V médiách, katastrofa je niečo odsunutá do pozadia, aj keď je oveľa desivejšie než čokoľvek porovnateľného! Ďakujem.