Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Finálny SeaMonkey 2.6

SeaMonkey 2

Vývojári balíka internetových aplikácií SeaMonkey sprístupnili finálnu verziu jeho nadchádzajúcej generácie – SeaMonkey 2.6, ktorá využíva rovnaké jadro ako Firefox 9 a Thunderbird 9, teda Gecko 9.0. Balík obsahujúci internetový prehliadač, e-mailového klienta, editor webových stránok, klienta IRC a nástroje pre tvorbu webu sa tak po 6 týždňoch dočkal ďalšej aktualizácie, ktorá prináša zmeny a novinky, známe z Firefoxu 9.

Medzi najdôležitejšie zmeny oproti vezii 2.5 patrí:

  • Podpora HTML5 kontextového menu
  • Náhľad tlače je odteraz dostupný
  • O SeaMonkey (about:) zobrazuje odteraz aktualizačný kanál
  • Opravených niekoľko chýb pre zvýšenie bezpečnosti a stability

Rozsiahly a podrobný prehľad zmien v tejto generácii SeaMonkey nájdete na domovskej stránke projektu www.seamonkey-project.org.

Kde nájdem verziu 2.6?

Kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 24 jazykových mutáciách, vrátane slovenčiny.

Verzia 2.6:

1 komentár k príspevku “Finálny SeaMonkey 2.6”

  1. Goa Packages napísal:

    Ja len chcem, aby stručne prehodiť niečo. Ľudia potrebujú našu pomoc, budeme musieť spoločne postaviť, ak sa tieto veci dejú! V médiách, katastrofa je niečo odsunutá do pozadia, aj keď je oveľa desivejšie než čokoľvek porovnateľného! Ďakujem.