Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Konferencia OSSConf2011

Už piaty krát sa uskutoční konferencia o otvorenom softvéri. Tento rok v Žiline pod názvom “Otvorený softvér vo vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach 2011″. Akcia sa bude konať v dňoch 6. – 9. júla 2011 v areáli Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity (FRI ŽU). Spoločnou témou je otvorený softvér a ďalšie súvisiace oblasti. Konferencia bude pozostávať z viacerých častí a sú pozvaný rovnako ako prednášajúci, tak aj poslucháči. Súčasťou konferencie bude udeľovanie Ceny SOIT a Liberixu za najlepšiu študentskú prácu súvisiacu s otvorenými informačnými technológiami za rok 2011. Záujemci si môžu prezrieť program podujatia, históriu podujatí nájdete na stránkach Slobodný a otvorený softvér pre školy. Organizátorom je Spoločnosť pre otvorené informačné technológie. Záštitu nad celým podujatím má minister školstva SR Eugen Jurzyca a dekan FRI ŽU Karol Matiaško. Srdečne Vás pozývame.

Komentáre sú uzavreté.