Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Konferencia OSSConf2011

Už piaty krát sa uskutoční konferencia o otvorenom softvéri. Tento rok v Žiline pod názvom “Otvorený softvér vo vzdelávaní, výskume a v IT riešeniach 2011″. Akcia sa bude konať v dňoch 6. – 9. júla 2011 v areáli Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity (FRI ŽU). Spoločnou témou je otvorený softvér a ďalšie súvisiace oblasti. Konferencia bude pozostávať z viacerých častí a sú pozvaný rovnako ako prednášajúci, tak aj poslucháči. Súčasťou konferencie bude udeľovanie Ceny SOIT a Liberixu za najlepšiu študentskú prácu súvisiacu s otvorenými informačnými technológiami za rok 2011. Záujemci si môžu prezrieť program podujatia, históriu podujatí nájdete na stránkach Slobodný a otvorený softvér pre školy. Organizátorom je Spoločnosť pre otvorené informačné technológie. Záštitu nad celým podujatím má minister školstva SR Eugen Jurzyca a dekan FRI ŽU Karol Matiaško. Srdečne Vás pozývame.

Komentáre sú uzavreté.