Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla Messaging sprístupnila nové verzie Thunderbirdu: 3.1.7 a 3.0.11

Thunderbird 3.1 Mozilla Messaging uvoľnila aktualizácie e-mailového klienta Thunderbird. Aktuálne verzie nesú označenie Thunderbird 3.1.7 a Thunderbird 3.0.11 obsahujú niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniam: 3.1.7 a 3.0.11.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 51 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.1.7:

Verzia 3.0.11:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

2 komentáre k príspevku “Mozilla Messaging sprístupnila nové verzie Thunderbirdu: 3.1.7 a 3.0.11”

  1. Bozik napísal:

    zial po nainstalovani sa nerozbehol na XP-ckach presiel som na starsiu verziu 3.0xxx

  2. Kopas napísal:

    nechce sa pripojiť na inethome, Gmail sa pripája bez problemov