Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.13 a 3.5.16

Firefox - logoMozilla aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3.6 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.6.13, Firefox 3.5 na verziu 3.5.16. V oboch prípadoch bolo opravených niekoľko nájdených problémov, vďaka čomu sa opäť zvyšuje bezpečnosť a stabilita prehliadača. Bola pridaná aj nová funkcionalita – knižnica OTS, ktorá zabraňuje spúšťaniu škodlivého kódu zo sťahovaných písem. Podrobnejšie informácie k novým verziám sú dostupné v poznámkach k vydaniu pre 3.6.13 resp. 3.5.16.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.5.16:

Verzia 3.6.13:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

8 komentárov k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.6.13 a 3.5.16”

 1. Martin napísal:

  už bol vypustený Firefox 4 beta8

 2. Edds napísal:

  Nj o chvilu bude uz aj beta9. Poslednu dobu su tu uz nejake slabe informacie, preto radsej chodim na mozillu.cz. Neviem ci je vela prace alebo kde je chyba, mozno by potom trebalo vziat niekoho na aktualizovanie stranky, napriklad aj novinkami z vyvoja FF4.
  Inak napravo v tabulke Aktualne verzie pre Windows je stara verzia Firefoxu 3.5, mala by tam byt 3.6.

 3. Brembo napísal:

  je to shit. Na Win 7 pada pravidelne aspon 5x denne. Tvari sa,ze nacita stranku,no pritom sa nic nedeje. Ziadny prenos dat. Kedy konecne opravia to padanie? Cim novsia verzia,tym casejsie pada. Mal som verziu 3.6.12 ta bola este pouzitelna,no s prichodom 3.6.13 je to katastrofa. A verziu 3.6.16 uz radsej ani nehodnotim

 4. mazarik napísal:

  to Edds: bola to chyba na strankach, opravil som
  to bremo: napiste nam do fora, tam Vam moze pomoct viac ludi

 5. Henrich napísal:

  Firefox je fajn prehliadač ale chýba mi v ňom možnosť ukladania webovej stránky ako .MHT súboru. To umožňuje nielen Internet explorer ale aj Opera. Neviem pochopiť prečo Firefox nevie uložiť html stránku s obrázkami do jedného súboru s koncovkou MHT?

 6. mazarik napísal:

  to Henrich: Preco o svojom probleme nenapisete na forum.mozilla.sk, tak by sme sa tym mohli zaoberat a cita to viac ludi. Dokaze to toto rozsirenie https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/212/

 7. žanet napísal:

  Prečo mi nejdú načítať fotky na FB no pritom napríklad na Pokeci idú úplne v pohode? Ak viete niekto ako to napraviť tak pomoc, prosím. Už sa s tým hodne dlho trápim :/

 8. Best Hotels in Manali napísal:

  Hovoríte, ako by ste boli veľmi začiatočník späť tie dni, a to je skvelé, to, čo ste dosiahli. Čo ma ohromilo, bola prevádzka a záujem si získal takú vizuálne hrubé webe – vo vnútri musí byť niečo špeciálne. Len tak ďalej 😉