Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1.2

Thunderbird 3.1 Mozilla Messaging uvoľnila aktualizáciu poslednej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3.1. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.1.2 a obsahuje niekoľko zmien a opráv, ktoré zvyšujú stabilitu a bezpečnosť programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu (v angličtine).

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.1.2 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 46 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.1.2:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

1 komentár k príspevku “Mozilla Messaging sprístupnila Thunderbird 3.1.2”

  1. Vlad napísal:

    Verzia 3.1.2 mi robi nasledovny problem s kopirovanim z/do clipboard:
    – pridava volne riadky. Problem sa objavuje nahodne (alebo lepsie poevdane nevidim suvislost s inou cinnostou) a volne riadky sa objavia pri kopirovani do vytvaranej spravy zo schranky (Ctrl+V), ale aj pri prenose udaja z mailu (Ctrl+C) do inej aplikacie (Ctrl+V). Poradte ako sa vysporiadat s tymto problemom.