Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Firefox 3.6.8 opäť stabilnejší

Firefox 3.6 Mozilla Corp. dnes sprístupnila mimoriadnu aktualizáciu poslednej generácie svojho webového prehliadača Firefox. Nová verzia nesie označenie 3.6.8 a jedinou zmenou oproti nedávno vydanej verzii 3.6.7 je oprava problému so stabilitou programu, ktorý sa vyskytoval na niektorých webových stránkach využívajúcich zásuvné moduly. Používateľom odporúčame aktualizovať.

Bližšie informácie sú dostupné v oficiálnych poznámkach k vydaniu Firefoxu 3.6.8.

Kde nájdem túto verziu?

Nová verzia je dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu (ponuka Pomocník -> Kontrola aktualizácií), kompletné inštalačné si môžete prevziať po kliknutí na nasledujúce odkazy:

Verzia 3.6.8:

Ostatné jazykové mutácie nájdete na špecializovanej stránke na Mozilla.com.

6 komentárov k príspevku “Firefox 3.6.8 opäť stabilnejší”

 1. mnp napísal:

  Kokretne, preco tak rychlo oprava?
  Padalo to na strake apple 🙂

 2. andrejbc napísal:

  ja sa uz neviem dockat na 4.0…

 3. Dávid napísal:

  Nezdá sa mi, že je to opravené. Stále mi to padá na stránke YouTube pri videách … A toto isté mi robilo aj v 4 verzii Firefox-u… Naposledy všetko išlo tak ako má vo verzii 3.6.3

 4. cervene O napísal:

  No neviem neviem odkedy som dal z 367 na 368 tak firefox je daky čudny, napr kliknem na nejake tlačidlo a trva mu asi 2s-3 kym zareaguje ako keby hladal v navode ze co urobit 🙁

 5. myisicka napísal:

  Som úplný lajk z počítačov potrbujem si nainštalovať mozilu neviem ako pomôžte mi prosím ďakujem

 6. Ariyan Payas napísal:

  Woah! I’m really digging the template/theme of this website. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between superb usability and appearance. I must say you have done a very good job with this. Hotels of Manali Additionally, the blog loads very quick for me on Chrome. Excellent Blog!