Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla odštartovala súťaž ‘Extend Firefox’

Mozilla Corporation dnes oznámila súťaž Rozšír Firefox (Extend Firefox) na podporu vývoja rozšírení pre prehliadač Firefox. Súťaž prichádza v čase vydania Firefox verzie 1.5 a vývojárom sa odporúča využiť jeho nové schopnosti. Hlavnými cenami v súťaži sú špičkové počítače Alienware Aurora 7500 Firefox Edition, Apple iPod Nano a iné. Viac informácií nájdete na našich stránkach na Mozilla Europe.

3 komentáre k príspevku “Mozilla odštartovala súťaž ‘Extend Firefox’”

 1. lukas Cief napísal:

  ja firefox odporucam vsetkym ktory chcu mat dobry pristup k sieti internet.
  mojim kamaratom skoro vsetkym som nainstaloval mozilu firefox.
  je podla mojho nazoru lepsi ako konkurencia.
  len keby ste popracovaly o automatickej instalacii zasuvnych modulov.

 2. Robert Hrnčír napísal:

  Firefox je úplne super. Je jednoduchý prehľadný a má jednoduchoinštalovateľné doplnky.Ja aj moji najbližší ho majú nainštalovaný a okruh priaznivcou rozširujeme.Prajem všetko najlepšie veľa dobrých nápadov a realizácií.

 3. chong napísal:

  Woah! I’m really enjoying the template/theme of this site. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s difficult to get that “perfect balance” between superb usability and appearance. I must say you have done a fantastic job with this. Also, the blog loads super quick for me on Firefox. Exceptional Blog!