Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.9 a 3.0.19

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala dve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal aktualizácie na verziu 3.0.19, Firefox 3.5 na verziu 3.5.9. V oboch prípadoch bolo opravených niekoľko nájdených problémov, vďaka čomu sa opäť zvyšuje bezpečnosť a stabilita prehliadača. Podrobnejšie informácie sú dostupné v poznámkach k vydaniu verzie 3.5.9 resp. 3.0.19.

V prípade verzie 3.0.19 ide o poslednú aktualizáciu Firefoxu 3.0. Používateľom preto dôrazne odporúčame prejsť na niektorú z novších generácií Firefoxu – Firefox 3.5 (verzia 3.5.9) alebo Firefox 3.6 (verzia 3.6.2). Odkazy na prevzatie je možné nájsť aj v našom archíve.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.19:

Verzia 3.5.9:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

Komentáre sú uzavreté.