Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mimoriadna aktualizácia e-mailového klienta Thunderbird

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila mimoriadnu aktualizáciu novej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.0.3 a opravuje problém, kedy u niektorých používateľov po aktualizácii na nedávno sprístupnenú verziu 3.0.2 nebol viditeľný zoznam poštových priečinkov. Viac informácií je dostupných v oficiálnych poznámkach k vydaniu. Všetkým používateľom odporúčame aktualizovať.

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.0.3 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.0.3:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

3 komentáre k príspevku “Mimoriadna aktualizácia e-mailového klienta Thunderbird”

 1. rEnEeK napísal:

  tato mimoriadna aktualizacia mi zapricinila to, ze sa mi zobrazovali maily len z jedneho uctu, pricom v klientovi mam zadane 4 ucty 🙂 Prave som dal uplny uninstall, tak uvidime, ci to pojde po cistej instalacii…

 2. Juraj napísal:

  Dobry den,
  nemate nejaky postup ako sa da spojazdnit emailovy ucet. Pop3 mi pyta heslo, vyskusal som asi vsetko a nejde to. (mozno video)

  Dakujem

 3. kitketer napísal:

  Ke+d aktualiyovali, tak ste pravdepodobne yabudli, ze ked niekto chce stiahnut jazyky, tak to nebude spolu fungova5 len s predchadzajucou verziou..

  Kedy bude náprava?