Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mimoriadna aktualizácia e-mailového klienta Thunderbird

Thunderbird 3 Mozilla Messaging dnes uvoľnila mimoriadnu aktualizáciu novej generácie e-mailového klienta Thunderbird 3. Aktuálna verzia nesie označenie Thunderbird 3.0.3 a opravuje problém, kedy u niektorých používateľov po aktualizácii na nedávno sprístupnenú verziu 3.0.2 nebol viditeľný zoznam poštových priečinkov. Viac informácií je dostupných v oficiálnych poznámkach k vydaniu. Všetkým používateľom odporúčame aktualizovať.

Kde nájdem túto verziu?

Verziu 3.0.3 je možné nainštalovať cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky sú dostupné v 50 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 3.0.3:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke www.mozillamessaging.com.

3 komentáre k príspevku “Mimoriadna aktualizácia e-mailového klienta Thunderbird”

 1. rEnEeK napísal:

  tato mimoriadna aktualizacia mi zapricinila to, ze sa mi zobrazovali maily len z jedneho uctu, pricom v klientovi mam zadane 4 ucty 🙂 Prave som dal uplny uninstall, tak uvidime, ci to pojde po cistej instalacii…

 2. Juraj napísal:

  Dobry den,
  nemate nejaky postup ako sa da spojazdnit emailovy ucet. Pop3 mi pyta heslo, vyskusal som asi vsetko a nejde to. (mozno video)

  Dakujem

 3. kitketer napísal:

  Ke+d aktualiyovali, tak ste pravdepodobne yabudli, ze ked niekto chce stiahnut jazyky, tak to nebude spolu fungova5 len s predchadzajucou verziou..

  Kedy bude náprava?