Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

SeaMonkey 2.0 sa blíži do finále

AKTUALIZOVANÉ – SeaMonkey 2 Vývojári balíka aplikácií SeaMonkey sprístupnili prvého kandidáta na vydanie jeho nadchádzajúcej generácie – SeaMonkey 2.0 – s označením SeaMonkey 2.0 RC1. Oproti predchádzajúcej testovacej verzii Beta 2 neprináša žiadna zásadné zmeny, opravuje niekoľko chýb nájdených počas testovania aplikácie.

Prehľad noviniek, ktoré priniesli predchádzajúce testovacia verzia, nájdete v článkoch o verziách alpha 1, alpha 2, alpha 3, beta 1 a beta 2, rozsiahly a podrobný prehľad zmien v tejto generácii SeaMonkey nájdete na domovskej stránke projektu www.seamonkey-project.org.

Pred vydaním finálnej verzie bude sprístupnená ešte druhá verzia označená ako kandidát na vydanie. V prípade, že sa neobjavia žiadne nové chyby bude táto prehlásená za oficiálnu verziu 2.0. Malo by sa tak stať na budúci týždeň, najneskôr však do konca októbra.

Kde nájdem verziu 2.0 RC1?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 18 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0 RC1:


Aktualizácia 19.10.: Od dnešného dňa je dostupné zostavenie RC2, ktoré obsahuje opravy niekoľkých nájdených chýb. Predpokladá sa, že táto verzia bude v priebehu niekoľkých dní prehlásená za finálnu verziu 2.0.

Kde nájdem verziu 2.0 RC2?

Kompletné inštalačné programy sú oficiálne dostupné v 20 jazykových mutáciách vrátane slovenskej.

Verzia 2.0 RC2:

Komentáre sú uzavreté.