Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Navštívte Mozilla DevDay v októbri v Prahe

Mozilla Europe usporiada 2. októbra 2009 v Prahe verejnú konferenciu určenú najmä vývojárom. Mozilla DevDay bude pre vývojárov a fanúšikov open source skvelou príležitosťou osobne sa stretnúť s predstaviteľmi organizácie Mozilla, dozvedieť sa viac o technológiách a projekte Mozilla či zapojiť sa do diskusie o nových trendoch. Vstup na konferenciu je voľný, je ale potrebné sa dopredu zaregistrovať.

Na konferencii Mozilla DevDay vystúpi Glyn Moody (IT novinár), Mike Beltzner (riaditeľ vývoja Firefoxu) a Tristan Nitot (prezident Mozilla Europe). Po ukončení konferencie bude nasledovať “Mozilla Hack Session”, ktorú organizuje Mozilla Labs a ktorej cieľom bude podporiť záujem lokálnych vývojárov o projekt JetPack, nový projekt Mozilly, ktorý skúma nové cesty rozšírenia a personalizácie webu.

Komentáre sú uzavreté.