Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Navštívte Mozilla DevDay v októbri v Prahe

Mozilla Europe usporiada 2. októbra 2009 v Prahe verejnú konferenciu určenú najmä vývojárom. Mozilla DevDay bude pre vývojárov a fanúšikov open source skvelou príležitosťou osobne sa stretnúť s predstaviteľmi organizácie Mozilla, dozvedieť sa viac o technológiách a projekte Mozilla či zapojiť sa do diskusie o nových trendoch. Vstup na konferenciu je voľný, je ale potrebné sa dopredu zaregistrovať.

Na konferencii Mozilla DevDay vystúpi Glyn Moody (IT novinár), Mike Beltzner (riaditeľ vývoja Firefoxu) a Tristan Nitot (prezident Mozilla Europe). Po ukončení konferencie bude nasledovať “Mozilla Hack Session”, ktorú organizuje Mozilla Labs a ktorej cieľom bude podporiť záujem lokálnych vývojárov o projekt JetPack, nový projekt Mozilly, ktorý skúma nové cesty rozšírenia a personalizácie webu.

Komentáre sú uzavreté.