Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.3 a 3.0.14

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 3 sa dočkal mimoriadnej aktualizácie na verziu 3.0.14, ktorá opravuje hlavne bezpečnostné problémy. Aktualizácia Firefoxu 3.5 na verziu 3.5.3 takisto obsahuje opravy pre objavené bezpečnostné problémy, okrem toho zlepšuje stabilitu programu. Kompletný zoznam zmien nájdete v slovenských poznámkach k vydaniu verzie 3.5.3 aj 3.0.14.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie sú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.14:

Verzia 3.5.3:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

2 komentáre k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.5.3 a 3.0.14”

  1. Gabriel napísal:

    Dobry den.Ja mam win.Vista a mne mozilla 3.5.3 nefunguje dobre.Doteraz mi to islo perfektne.Dos je pomala a ked sa odhlasim a vypnem net tak potom sa neviem opetovnym kliknutim na ikonu dostat na net.Napise mi ze treba restartovat sistem alebo je uz mozilla spustena.Pritom je vsetko vypnute.Dakujem.

  2. Dusan napísal:

    to urobilo aj mne vcera. proste kliknem na ikonku a vypise ze firefox sa musi restarnut alebo neopoveda. tak restartnem PC a stale do okola to pise. aj som skusal na novo nahrat a zadni vysledok