Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Ďalší míľnik pre Firefox, miliarda prevzatí

Dnes sme sa stali svedkami jednej z veľkých udalostí v existencii Firefoxu. Netrvalo to ani 5 rokov, čo sa podarila pokoriť hranica 1 miliardy prevzatí tohto stále populárnejšieho internetového prehliadača. Počítanie započalo v novembri 2004, kedy vyšiel Firefox 1.0. Od tej doby prešiel Firefox mnohými zmenami, stovkami vylepšeniami a k dnešnému dňu slovenská verzia obsahuje už vyše 5200 preložených reťazcov. Jeho podiel na svetovom trhu sa stále zvyšuje a dnes podľa prieskumu AT Internet Institute už atakuje hranicu 30%. Úspech Firefoxu spočíva predovšetkým v jeho bezpečnosti, rýchlosti a podpore najnovších webových štandardov a technológií. Firefox je obľúbený aj vďaka podpore prispievateľov, ktorí vytvárajú témy vzhľadu a rozšírenia, ktorých množstvo už prekročilo hranicu 6 000.
Celý tím Mozilla.sk ďakuje všetkým vám, používateľom Firefoxu, a zároveň gratuluje autorom k tejto udalosti a do budúcnosti praje ešte veľa podobných úspechov.

2 komentáre k príspevku “Ďalší míľnik pre Firefox, miliarda prevzatí”

  1. Erik napísal:

    no super uz som na to cakal

  2. LordMMX napísal:

    miliarda? krásne číselko pre tak vynikajúci program ako je Mozilla Firefox