Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Ďalší míľnik pre Firefox, miliarda prevzatí

Dnes sme sa stali svedkami jednej z veľkých udalostí v existencii Firefoxu. Netrvalo to ani 5 rokov, čo sa podarila pokoriť hranica 1 miliardy prevzatí tohto stále populárnejšieho internetového prehliadača. Počítanie započalo v novembri 2004, kedy vyšiel Firefox 1.0. Od tej doby prešiel Firefox mnohými zmenami, stovkami vylepšeniami a k dnešnému dňu slovenská verzia obsahuje už vyše 5200 preložených reťazcov. Jeho podiel na svetovom trhu sa stále zvyšuje a dnes podľa prieskumu AT Internet Institute už atakuje hranicu 30%. Úspech Firefoxu spočíva predovšetkým v jeho bezpečnosti, rýchlosti a podpore najnovších webových štandardov a technológií. Firefox je obľúbený aj vďaka podpore prispievateľov, ktorí vytvárajú témy vzhľadu a rozšírenia, ktorých množstvo už prekročilo hranicu 6 000.
Celý tím Mozilla.sk ďakuje všetkým vám, používateľom Firefoxu, a zároveň gratuluje autorom k tejto udalosti a do budúcnosti praje ešte veľa podobných úspechov.

2 komentáre k príspevku “Ďalší míľnik pre Firefox, miliarda prevzatí”

  1. Erik napísal:

    no super uz som na to cakal

  2. LordMMX napísal:

    miliarda? krásne číselko pre tak vynikajúci program ako je Mozilla Firefox