Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla aktualizovala Firefox 3 na verziu 3.0.12

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox 3 na verziu 3.0.12, ktorá opravuje niekoľko bezpečnostných chýb. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu, prehliadač by už nemal v systéme Windows XP prestať reagovať na niektorých stránkach vyžadujúcich zásuvný modul Java. Opravených bolo takisto niekoľko chýb objavujúcich sa len vo verziách pre operačný systém Mac OS. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je už dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.12:

Pozn.: pre Firefox 3 budú dostupné bezpečnostné aktualizácie do začiatku januára 2010, kedy bude ukončená jeho oficiálna podpora. Používateľom tejto verzie odporúčame do tejto doby prejsť na novší Firefox 3.5.

Komentáre sú uzavreté.