Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Mozilla aktualizovala Firefox 3 na verziu 3.0.12

Firefox Mozilla dnes sprístupnila pravidelnú minoritnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox 3 na verziu 3.0.12, ktorá opravuje niekoľko bezpečnostných chýb. Okrem toho sa opäť zapracovalo na stabilite programu, prehliadač by už nemal v systéme Windows XP prestať reagovať na niektorých stránkach vyžadujúcich zásuvný modul Java. Opravených bolo takisto niekoľko chýb objavujúcich sa len vo verziách pre operačný systém Mac OS. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je už dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.12:

Pozn.: pre Firefox 3 budú dostupné bezpečnostné aktualizácie do začiatku januára 2010, kedy bude ukončená jeho oficiálna podpora. Používateľom tejto verzie odporúčame do tejto doby prejsť na novší Firefox 3.5.

Komentáre sú uzavreté.