Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Vyšiel Songbird 1.2

Autori multimediálneho prehrávača založeného na kóde Mozilla sprístupnili novú verziu svojho produktu. Songbird 1.2 prináša automatickú organizáciu knižnice, čiže môžete upravovať štruktúru priečinkov a názvy súborov obsiahnutých v knižnici podľa meta údajov. Ďalšou dôležitou novinkou je synchronizácia s iTunes. Autori spomínajú aj integráciu rádia Last.fm priamo do Songbirdu, čiže môžete prehrávať obsah z Last.fm priamo v Songbirde. Veľmi významnou novinkou je aj equalizér, ktorý mnohí ocenia.
Dôležité sú aj výkonové vylepšenia: rýchlejšie vyhľadávanie, odstraňovanie viacerých skladieb a označovanie väčšieho množstva skladieb je rýchlejšie. Autori zapracovali aj na stabilite a niekoľkých pádoch aplikácie. Kompletný zoznam zmien je prístupný v poznámkach k vydaniu.
Novú verziu Songbirdu si môžete prevziať z oficiálnej stránky produktu alebo z našej stránky venovanej Songbirdu.

Komentáre sú uzavreté.