Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Vyšiel Songbird 1.2

Autori multimediálneho prehrávača založeného na kóde Mozilla sprístupnili novú verziu svojho produktu. Songbird 1.2 prináša automatickú organizáciu knižnice, čiže môžete upravovať štruktúru priečinkov a názvy súborov obsiahnutých v knižnici podľa meta údajov. Ďalšou dôležitou novinkou je synchronizácia s iTunes. Autori spomínajú aj integráciu rádia Last.fm priamo do Songbirdu, čiže môžete prehrávať obsah z Last.fm priamo v Songbirde. Veľmi významnou novinkou je aj equalizér, ktorý mnohí ocenia.
Dôležité sú aj výkonové vylepšenia: rýchlejšie vyhľadávanie, odstraňovanie viacerých skladieb a označovanie väčšieho množstva skladieb je rýchlejšie. Autori zapracovali aj na stabilite a niekoľkých pádoch aplikácie. Kompletný zoznam zmien je prístupný v poznámkach k vydaniu.
Novú verziu Songbirdu si môžete prevziať z oficiálnej stránky produktu alebo z našej stránky venovanej Songbirdu.

Komentáre sú uzavreté.