Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Songbird aktualizovaný na verziu 1.1.2

Multimediálny prehrávač založený na kóde Mozilla známy pod menom Songbird sa dočkal minoritnej aktualizácie 1.1.2.
V tejto verzii sa nevyskytujú žiadne novinky, ale autori opravili niekoľko chýb týkajúcich sa stability aplikácie, preto odporúčame aktualizovať na novú verziu. Ak sa chcete dozvedieť viac o konkrétnych chybách, nájdete ich v poznámkach k vydaniu
Songbird 1.1.2 si môžete prevziať na našej stránke venovanej Songbirdu alebo na jeho oficiálnej stránke. Slovenský preklad je dostupný prostredníctvom rozšírenia, ktoré si môžete prevziať po nainštalovaní Songbirdu.

1 komentár k príspevku “Songbird aktualizovaný na verziu 1.1.2”

  1. Ľudovít napísal:

    Prajem všetkým príjemný dobrý deň.Ak sa dožijem budem mať 15.6. 76 rokov.A veľmi
    banujem,že som skôr nezačal pracovať s internetom.Internet mám zriadený len od vianoc 2008.Obdivujem koľko informácií sa môže človek pomocou internetu dozvedieť.
    Banujem hlavne preto,že moja pamäť už nie je taká ako kedysi.No ale život ide ďalej.
    Ďakujem za rôzne informácie a ohromný prehľad o našom živote. Ľudovít L.