Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Sprístupnený Firefox 3.0.8, dôrazne odporúčame aktualizovať

Firefox Mozilla dnes sprístupnila mimoriadnu bezpečnostnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.8. Tá opravuje dve bezpečnostné chyby objavené v predchádzajúcich verziách prehliadača, pomocou ktorých bolo za istých okolností možné spustiť na cieľovom počítači ľubovoľný kód. Všetkým používateľom Firefoxu preto odporúčame čo najskôr nainštalovať novú verziu 3.0.8, a to buď pomocou aktualizačného mechanizmu aplikácie alebo použitím inštalačného balíka. Podrobnosti o tejto aktualizácii nájdete aj v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je už dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.8:

5 komentárov k príspevku “Sprístupnený Firefox 3.0.8, dôrazne odporúčame aktualizovať”

 1. Martin Mihal napísal:

  mam problem v mozille od verzie 3.06 nechce prehravat video cez vindows media player, napr ak chcem pozriet stv online tak ide iba zvuk a video nejde. vo verzii 3.05 to islo ok ani v najnovsej 3.08 to nejde iba zvuk. mam inak vsetko nainstalovane spravne.Vdaka

 2. Rastislav Adzima napísal:

  Od kedy mam 3.0.8 stale pada spravu o chybe neodosle vzdy vypise ze pri odsielani sa vyskytol problem .

 3. Janko napísal:

  MM: Mne sa toto stáva vo Firefoxe už veľmi dlho, a to práve pri videoarchíve STV.:-) Keď otvorím odkaz na video na novej karte, tak je všetko v poriadku.

 4. DANIELA napísal:

  PRECO MY NEJDE NA MOZILLE 3 POKEC NA 2 MY IDE VZDY SA MY ZOBRAZY BEZPEC. CERTIFIKAT SPOJENIE ZLYHALO PROSIM O ODPOVED

 5. Lukasko napísal:

  Aj mne nechce my ist pokec stale my vypisuje nieco o certifikate 🙁