Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sprístupnený Firefox 3.0.8, dôrazne odporúčame aktualizovať

Firefox Mozilla dnes sprístupnila mimoriadnu bezpečnostnú aktualizáciu internetového prehliadača Firefox na verziu 3.0.8. Tá opravuje dve bezpečnostné chyby objavené v predchádzajúcich verziách prehliadača, pomocou ktorých bolo za istých okolností možné spustiť na cieľovom počítači ľubovoľný kód. Všetkým používateľom Firefoxu preto odporúčame čo najskôr nainštalovať novú verziu 3.0.8, a to buď pomocou aktualizačného mechanizmu aplikácie alebo použitím inštalačného balíka. Podrobnosti o tejto aktualizácii nájdete aj v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia je už dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 3.0.8:

5 komentárov k príspevku “Sprístupnený Firefox 3.0.8, dôrazne odporúčame aktualizovať”

 1. Martin Mihal napísal:

  mam problem v mozille od verzie 3.06 nechce prehravat video cez vindows media player, napr ak chcem pozriet stv online tak ide iba zvuk a video nejde. vo verzii 3.05 to islo ok ani v najnovsej 3.08 to nejde iba zvuk. mam inak vsetko nainstalovane spravne.Vdaka

 2. Rastislav Adzima napísal:

  Od kedy mam 3.0.8 stale pada spravu o chybe neodosle vzdy vypise ze pri odsielani sa vyskytol problem .

 3. Janko napísal:

  MM: Mne sa toto stáva vo Firefoxe už veľmi dlho, a to práve pri videoarchíve STV.:-) Keď otvorím odkaz na video na novej karte, tak je všetko v poriadku.

 4. DANIELA napísal:

  PRECO MY NEJDE NA MOZILLE 3 POKEC NA 2 MY IDE VZDY SA MY ZOBRAZY BEZPEC. CERTIFIKAT SPOJENIE ZLYHALO PROSIM O ODPOVED

 5. Lukasko napísal:

  Aj mne nechce my ist pokec stale my vypisuje nieco o certifikate 🙁