Obrazky v cache pameti

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
logitech
návštevník
návštevník
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:37

Obrazky v cache pameti

Príspevok od užívateľa logitech » 28. Mája 2017, 08:12

Ahoj,davnejsie som si pozeral profil na instagrame istej osoby, ktora si ho zjavne vymazala. Obrazky som si normalne pozrel,tym ze som si ich rozklikol. Ako sa da ku nim este raz dostat? Je teoreticka moznost, ze su niekde stiahnute v pameti firefoxu? Problem je,ze aj keby boli,da sa tam najst priamo na ten dany vymazany profil?

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: Obrazky v cache pameti

Príspevok od užívateľa Ansambl » 28. Mája 2017, 08:34

Ak máte v možnostiach Firefoxu predvolené "Pamätať si históriu prehliadania a prevzatých súbor", tak skúste toto
- Firefox - Súbor - Pracovať offline
a odteraz by mal Firefox zobrazovať všetko z histórie - to čo si zapamätal z prehliadania a prevzatých súbor.

logitech
návštevník
návštevník
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:37

Re: Obrazky v cache pameti

Príspevok od užívateľa logitech » 28. Mája 2017, 19:25

Mam tam len História Uchovávanie histórie:pamätat si historiu prehliadania
Medzitym som si ale pozrel vela dalsich obrazkov,ako presne najdem tie co hladam? Ci si mam zacat pozerat historiu vedla zaloziek a ist stranku po stranke?

logitech
návštevník
návštevník
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 15. Marca 2009, 15:37

Re: Obrazky v cache pameti

Príspevok od užívateľa logitech » 16. Júla 2017, 13:35

Ok je tu niekto kto by mi vedel serioznejsie poradit? Co mam spravit dalej okrem toho ze si dam ff do offline modu? Ako sa dalej dostanem k tym suborom aby sa mi zobrazili?

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Obrazky v cache pameti

Príspevok od užívateľa Jacen » 16. Júla 2017, 16:07

skús použiť CacheViewer alebo do adresného riadka napíš about:cache a postupuj podľa tohto (nechce sa mi to prekladať)
After you click on List Cache Entries link URL, the cached files or cached objects are displayed with their own source link location, i.e. the object’s original link location URL where it’s been called. You can search through the cached files by using FireFox built-in search function by pressing Ctrl-F or click on Edit menu item and then select Find in This Page to open the FireFox search bar. Simply type any keyword that you want to find such as web site’s domain name, the file name or extension into the find field, and FireFox will automatically bring you to your desired files. For example, enter .swf to search for Flash files, or enter flickr.com to search for images and webpages from the Flickr.com website.

Napísať odpoveď