Fórum Mozilla.sk

Ako zaheslovať Thunderbird
(13) od Ansambl
ut, 28.02.2017 15:00

Nečitateľná pošta v priečinku "Odoslaná pošta"
(2) od fanta1
po, 27.02.2017 13:34

Nejednotný font v emaili
(1) od Ansambl
ne, 26.02.2017 15:24

Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close
(4) od pavucek
pi, 24.02.2017 14:35

Počet príspevkov: 32249

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

Root.cz: Australis není jen vzhled, Firefox čekají změny uvnitř
Mozilla posunula svůj projekt Australis do další fáze. Desktopový Firefox tak napříč platformami získá nový jednotný design. Největší „kulturní šok“ čeká na uživatele Linuxu. S novým vzhledem však přijde i řada technologických změn v uživatelském prostředí. To má být rychlejší a přizpůsobitelnější.

Zive.sk: Vyšiel Firefox 25, upravuje vyhľadávanie aj obnovu
Nová verzia prehliadača Mozilla Firefox 25 opäť prináša pár zaujímavých noviniek, resp. vylepšení. Najvýraznejšia zmena sa udiala pri spodnom paneli vyhľadávania, pomocou ktorého môžeme vyhľadávať reťazce znakov (slová) na príslušnej webovej stránke. Po novom už panel nie je zdieľaný medzi jednotlivým kartami (tabs), čiže pri prepínaní medzi nimi sa zobrazuje len tam, kde bol pôvodne zapnutý.

Root.cz: Firefox OS verze 1.1: drobnými krůčky kupředu!
Ke koncovým uživatelům chytrých mobilů s platformou Firefox OS zamířila první významná aktualizace. S verzí 1.1 přichází na trh i nový LG Fireweb. Co přináší první aktualizace od vydání premiérové ostré verze systému? Jaké jsou první prodejní výsledky mobilů s Firefox OS? A kde všude se nově prodávají?


Ďalšie články »

Skúsenosti používateľov

Chceli by ste vedieť, čo si myslia o Firefoxe ľudia, ktorí ho skutočne denne používajú? Oslovili sme niekoľkých z nich a spýtali sa na ich dojmy. Niektorí ho používajú už pár mesiacov, niektorí sa s ním zoznámili len nedávno. Spoznajte ich názory na tento prehliadač, prv než si ho aj vy sami vyskúšate a obľúbite.

Mikina Dimunová, dizajnérka

Mikina DimunováAko používateľ, ktorý sa potrebuje na webe rýchlo orientovať, som našla v prehliadači Mozilla Firefox spoľahlivé riešenie. Keďže potrebujem mať otvorených viac stránok naraz, uchvátila ma najmä sofistikovaná možnosť otvárania odkazov systémom kariet v rámci jediného okna. Mozilla je presne to, čo potrebujem.

Michal Hvorecký, spisovateľ

Michal HvoreckýPotešilo ma, že vznikla slovenská verzia môjho obľúbeného internetového prehliadača Mozilla. Originál používam už niekoľko rokov a veľmi sa mi osvedčil po tom, ako som najprv vyskúšal viaceré browsery. Hľadal som alternatívu k Exploreru a mojou prvoradou požiadavkou bola špičková ochrana pred vírusmi, ktorých brutálne ataky ma vrcholne rozčuľovali. Odkedy používam Mozillu, nastal konečne pri surfovaní pokoj na mojom harddisku aj v duši.

Pavol Dobiaš, pretekár na horských bicykloch

Pavol DobiašVzhľadom na to, že som študent a zároveň športovec, internet je pre mňa veľmi dôležitým zdrojom informácií. Na to, že z hľadiska bezpečnosti je pre mňa používanie Exploreru vylúčené, som už prišiel dávno a Firefox bol pre mňa prijateľnou alternatívou. Veľmi ma zaujala jeho modulárnosť, takže si ho naozaj môžem pomocou tém a rozšírení prispôsobiť podľa svojich potrieb a predstáv. Dnes už na Firefox nedám dopustiť a to nielen preto, že je veľmi kvalitne lokalizovaný do slovenčiny…