Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Skúsenosti používateľov

Chceli by ste vedieť, čo si myslia o Firefoxe ľudia, ktorí ho skutočne denne používajú? Oslovili sme niekoľkých z nich a spýtali sa na ich dojmy. Niektorí ho používajú už pár mesiacov, niektorí sa s ním zoznámili len nedávno. Spoznajte ich názory na tento prehliadač, prv než si ho aj vy sami vyskúšate a obľúbite.

Mikina Dimunová, dizajnérka

Mikina DimunováAko používateľ, ktorý sa potrebuje na webe rýchlo orientovať, som našla v prehliadači Mozilla Firefox spoľahlivé riešenie. Keďže potrebujem mať otvorených viac stránok naraz, uchvátila ma najmä sofistikovaná možnosť otvárania odkazov systémom kariet v rámci jediného okna. Mozilla je presne to, čo potrebujem.

Michal Hvorecký, spisovateľ

Michal HvoreckýPotešilo ma, že vznikla slovenská verzia môjho obľúbeného internetového prehliadača Mozilla. Originál používam už niekoľko rokov a veľmi sa mi osvedčil po tom, ako som najprv vyskúšal viaceré browsery. Hľadal som alternatívu k Exploreru a mojou prvoradou požiadavkou bola špičková ochrana pred vírusmi, ktorých brutálne ataky ma vrcholne rozčuľovali. Odkedy používam Mozillu, nastal konečne pri surfovaní pokoj na mojom harddisku aj v duši.

Pavol Dobiaš, pretekár na horských bicykloch

Pavol DobiašVzhľadom na to, že som študent a zároveň športovec, internet je pre mňa veľmi dôležitým zdrojom informácií. Na to, že z hľadiska bezpečnosti je pre mňa používanie Exploreru vylúčené, som už prišiel dávno a Firefox bol pre mňa prijateľnou alternatívou. Veľmi ma zaujala jeho modulárnosť, takže si ho naozaj môžem pomocou tém a rozšírení prispôsobiť podľa svojich potrieb a predstáv. Dnes už na Firefox nedám dopustiť a to nielen preto, že je veľmi kvalitne lokalizovaný do slovenčiny…