Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nočné zostavenia

Vzhľadom na to, že lokalizácie Firefoxu, Thunderbirdu, Sunbirdu a SeaMonkey robíme v úzkej spolupráci s Mozilla.org, podieľame sa na ich vývoji. Tak sa nám podarilo docieliť pravidelné vydávanie nočných zostavení týchto programov lokalizovaných do slovenčiny (najaktuálnejšie vydania priamo od vývojárov aktualizované každý deň).

Pozor:

Toto sú testovacie verzie programov, ktoré môžu obsahovať viditeľné aj skryté chyby. Niektoré vydania môžu byť nestabilné, ale vzhľadom na pokročilú fázu dokončovania je už momentálne táto možnosť málo pravdepodobná. Použitie je však na vlastné riziko. Odporúčame pred ich použitím zálohovať profil. Odporúčame len skúseným používateľom, ktorí majú záujem testovať a prípadne pomôcť pri odhaľovaní chýb v prekladoch.

(Ďalšie informácie o profile Firefoxu, profile Thunderbirduprofile Sunbirdu)

Táto stránka má slúžiť hlavne tým, ktorí nám chcú vo vývoji a odhaľovaní chýb pomôcť. Preklad je síce hotový, ale nie je vylúčené, že obsahuje nejaké chyby. Ak teda nájdete preklep, nepreložené slová, zlú klávesovú skratku, či niečo nebude správne fungovať, môžete nás na to upozorniť v našom diskusnom fóre venovanom vývoju prekladov. Vaše postrehy budú postupne spracovávané. Všetkým odvážlivcom, ktorých tento oznam nevyľakal a nejakým spôsobom prispejú k skvalitneniu týchto programov, ďakujeme.

Aktuálne nočné vydania v slovenskom jazyku:

Mozilla Firefox

Mozilla Thunderbird

Mozilla Sunbird

Lightning

SeaMonkey 2.x