Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nová aktualizácia Thunderbirdu – verzia 2.0.0.17

Thunderbird Mozilla dnes sprístupnila minoritnú pravidelnú aktualizáciu e-mailového klienta Thunderbird na verziu 2.0.0.17. Nová verzia opravuje niekoľko chýb nájdených v predchádzajúcej verzii. Podrobnosti o tejto aktualizácii nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia bude onedlho dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 2.0.0.17:

3 komentáre k príspevku “Nová aktualizácia Thunderbirdu – verzia 2.0.0.17”

 1. marian napísal:

  dobry den, pred naburani mojho sastemu pc. som mal nainstalovany thunderbit , ale nakolko som slabozraky, tak som mal pismena ci pri pisani alebo prija ti myilu, nastavene velke a hrubovyznacene, cim som bol velmi spokojny.. ale teraz somnaistaloval ten isty thund., nastavil somparametre pismen takisto, a vobec mi tie pismena neukazuje tak velke a hrubovyznacene ako predtym,
  prosim vas kde je chyba? dakujem marian

 2. Fluid napísal:

  Heh po nainstalovani novej verzie sa mi stratili prijate maily ,najprv len telo mailu, a zostala len hlavicka, a po restarte aj hlavicka zmizla a odoslane maily zostaly,som s toho cely happy 🙂

 3. gambit99 napísal:

  marian
  ja som skúšal nastaviť veľkosť a typ písma pri písaní mailu a fungovalo to… išiel som cez Nástroje – Možnosti… – Zobrazenie – Formátovanie – tlačidlo Písma… – potom to druhé rolovacie menu Veľkosť:

  prípadne si ešte nastaviť Minimálna veľkosť písma (to mi zmenilo veľkosť pri texte keď som odpojený)

  ak by to nefungovalo, tak si vytvor nový profil a skús to tam, dúfam, že to nebude treba