Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Aktualizácia webu

S príchodom Firefoxu 3 je očakávaná vlna aktualizácií nie len rozšírení, ale aj iných doplnkov. V poslednej dobe boli po viac ako roku na našich stránkach aktualizované súbory záložiek pre Firefox, Flock a Seamonkey. Ďalej boli aktualizované slovníky s diakritikou a bez diakritiky pre Firefox, Thunderbird a Seamonkey. Všetky spomínané aktualizácie nájdete v sekcii Doplnky. Taktiež bola rozšírená sekcia propagácie Firefoxu o nové reklamné banery, ktoré môžete kedykoľvek umiestniť na vaše stránky a tak dať vašim návštevníkom o nás vedieť. Pravidelné aktualizácie sú vykonávané na stránkach rozšírení, kde bolo v poslednej dobe aktualizovaných množstvo rozšírení vrátane obľúbeného TV Programu. V prípade problémov je vám vždy k dispozícií naše fórum.

2 komentáre k príspevku “Aktualizácia webu”

  1. kocian milan napísal:

    nemrznu mistranky,ako v 2.0.014

  2. matus napísal:

    no super