Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Vyšiel Sunbird a Lighting vo verzii 0.8

Logo SunbirdAutori kalendárovej aplikácie Sunbird a rozšírenia Lighting sprístupnili ich novú verziu. Z noviniek verzie 0.8 môžeme spomenúť už nielen akustický, ale aj vizuálny alarm pre pripomenutie udalosti a lepšiu orientáciu v kategóriách udalostí. Sunbird odteraz rozpozná aj definície časového pásma vo formáte .ics, ktorý je vytvorený inými aplikáciami. Novinkám sa nevyhlo ani samotné používateľské rozhranie, ktoré je obohatené novou sadou ikon podobnou ostatným Mozilla aplikáciám. Kompletný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu. Sunbird 0.8 a samozrejme aj Lighting 0.8 si môžete prevziať priamo na našej stránke.

1 komentár k príspevku “Vyšiel Sunbird a Lighting vo verzii 0.8”

  1. mortik napísal:

    Rad by som pridal malý tip. Lightning(a funguje to aj pre Sunbird) pre mňa nadobudol oveľa praktickejšie využitie spolu s rozšírením Provider for google calendar https://addons.mozilla.org/en-US/thunderbird/addon/4631

    Toto rozšírenie zabezpečí obojstranný prístup do google kalendára(čo napíšem na webe budem mať aj v lightningu a opačne)
    Návod ako nastaviť lightning môžete nájsť tu http://bfish.xaedalus.net/?p=239
    (v prípade záujmu som schopný to nejak v skratke preložiť)