Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla otvorí pobočku na Slovensku – doplnené

Mozilla Corporation včera, v deň svojich 10. narodenín (ku ktorým mimochodom blahoželáme) na svojich stránkach oznámila v rámci plánu spoločnosti pre roky 2009-2012 jednu pre nás potešujúcu informáciu. Vedenie na svojom pravidelnom zasadaní jednohlasne schválilo vytvorenie novej pobočky Mozilla v strednej Európe. Šéf Mozilly John Lilly na jeho konci oznámil, že vzhľadom na vhodnú geografickú polohu a zároveň kvalitnú prácu národného tímu priaznivcov Mozilly sa vedenie rozhodlo umiestniť novú pobočku na Slovensko. Medzi favoritov podľa jeho slov patrili poľský Kraków a rakúsky Linz, no po prezentácii jednotlivých 10 návrhov, ktoré vybrala rada spoločnosti minulý týždeň, sa väčšina priklonila na stranu Slovenska. Získali sme 11 zo 17 hlasov, čo je celkom pekný výsledok. Mozilla prejavila predbežný záujem o umiestnenie svojej pobočky do novostavby bratislavského River Parku na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu. Táto pobočka bude druhou v Európe, jedna už je v Paríži. Ďalšie sa nachádzajú ešte v Tokiu, Toronte a samozrejme v Kalifornii. Úlohou takýchto regionálnych pobočiek väščinou býva propagácia produktov Mozilly, sprostredkovanie bližšieho kontaktu s vedením v Kalifornii, či hľadanie nových potencionálnych vývojárov pre Mozillu. Týmto tlmočíme prosbu Mozilly o nábor ľudí, ktorí by boli ochotní (či mali tú česť) stať sa dočasne, počas rozbiehania, alebo aj trvalo zamestancami “našej” novej pobočky. Bližšie informácie o jednotlivých postoch, náplni práce, finančnom ohodnotení a adresu, na ktorú sa bude treba zahlásiť vám prinesieme hneď, ako nám ich Mozilla poskytne.

Doplnené:
Ak ste sa dočítali až sem, dozviete sa ďalšiu hodnotnú informáciu. Celý tento článok, prosím, berte vzhľadom na dnešný dátum s nadhľadom a humorom. Dúfame, že vás nanajvýš pobavil a ak ste sa na jeho základe rozhodli pracovať pre Mozillu na Slovensku, máte šancu u nás. Veľa úspechov s úsmevom na tvári želá tím mozilla.sk.

8 komentárov k príspevku “Mozilla otvorí pobočku na Slovensku – doplnené”

 1. Max napísal:

  Tak toto je pre fakt dobrá správa. Jedna z 5 pobočiek Mozilly bude na Slovensku.
  Osobne ma to potešilo, že si vážia vašu vynikajúcu prácu pre slovenskú komunitu.
  Používam FF asi 2 roky a nebyť mozilla.sk tak sa možno k nej ani nedostanem.

  Inak bude sa dať potom priamo na Slovensku zohnať produkty z Mozilla store? Nechce sa mi ich totiž objednávať z USA.

 2. Samuel Kolesar napísal:

  1.April? Lebo ak nie tak je to super!

 3. headshrinker napísal:

  jasné že prvý apríl…v tom anglickom článku nie je o Slovensku a dokonca ani o Európe a nejakej expanzii ani zmienka… :-))

 4. caesar1987 napísal:

  asi tak.. ak to nie je prvy april, tak blahozelam.. 🙂

 5. PeePay napísal:

  headshrinker: ten clanok je o niecom inom, ak si si nevsimol. je tam len vynimocne dosadeny aby sa ti otvoril ako prvy, pri prilezitosti 10.narodenin. ak si vsimnes, hore aj dole mas odkaz “on to mozilla.org”, tym sa dostanes na klasicku hlavnu stranku. o par dni tam ten clanok uz nebude, na mozilla.org sa ti normalne otvori ich hlavna stranka.

 6. Max napísal:

  Ani som si nevšimol, že je 1.4. 😛
  Myslím , že sa im podaril…

 7. JarkO napísal:

  Keď neotvori mozilla u náš pobočku tak si ju otvoríme sami, hadám slovaci nie sú nejaké béčka 😛

 8. tomino napísal:

  Jasne, ze je to len zart. Slovenska podpora nestoji za to, aby sa tu vytvorila pobocka, hadam ste si to nemysleli.

Komentáre sú uzavreté.