Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla vydala opravný Firefox 2.0.0.11

Firefox Mozilla dnes sprístupnila aktualizáciu prehliadača Firefox na verziu 2.0.0.11. Táto opravuje chybu predchádzajúcej verzie vydanej tento týždeň, ktorá znemožňovala korektné zobrazenie niektorých stránok. Aktualizácie budú zakrátko dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete na stránke Na stiahnutie.

6 komentárov k príspevku “Mozilla vydala opravný Firefox 2.0.0.11”

 1. granko napísal:

  Neviem ci je to dane aktualizaciou,ale ked v thunderbirde kliknem na html odkaz,tak mi otvori dve okna Ff,prazdne a s nacitanou strankou.
  Zda sa mi ze to robila uz aj verzia 2.0.0.10
  Mohol by to niekto otestovat,ci je to chyba alebo to robi len mne?

 2. koláč napísal:

  Nie je to dané aktualizáciou, je to chyba, ktorá je už od počiatku firefoxu. Je to dané tým, že tvoja konfigurácia obsahuje aj zobrazovanie panelu kariet, aj ak počet kariet je rovný jednej. Firefox na to hľadí z pohľadu prednastavenej konfigurácie, keď pri otváraní ktorejkoľvek url adresy (pri nespustenom firefoxe) otvorí najprv aplikáciu firefox, ktorá následne otvorí novú kartu (chybne nehľadiac na to, že už existuje prázdna karta) s procesom načítavania tej dotyčnej url stránky.

 3. segedín napísal:

  —- ku slovenčine na firefox

  Nezdá sa Vám, že pomenovanie prázdnej karty “(Nepomenovaný)” nie je práve najdistingvovanejšie?

  Ak sa Vám zdá, že to je takto správne chcem vysvetlenie.

 4. granko napísal:

  Takze,pisal som o novom okne,a panel s kartami pri jednej mam vypnuty,inak dik za odpoved.

 5. SlovakSoft napísal:

  segedín:
  Nie je to dobré a vo Firefoxe 3 už je to zmenené na (bez názvu).
  Mimochodom, mne sa tiež nezdá príliš distingvovaná formulácia “chcem vysvetlenie” 🙂

 6. SlovakSoft napísal:

  granko + koláč:
  Nemyslím, že by to bola chyba alebo vlastnosť Firefoxu. Skúšal som otváranie stránky z externej aplikácie (z Thunderbirdu) pri nespustenom Firefoxe (s prednastaveným spustením do čistého profilu) a bolo jedno, či je nastavené stále zobrazovanie panela kariet alebo nie. Otváralo to vždy normálne len jedno okno s jednou kartou. Malo by to byť spôsobované konkrétnou konfiguráciou/rozšíreniami.