Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 2.0.0.9 už onedlho

Server Quality Mozilla.org oznámil uvedenie Thunderbirdu 2.0.0.9 RC1 do kanála beta. Pre bežného používateľa to znamená, že o pár dní (predpoklad je 13. novembra) bude vydaná finálna verzia 2.0.0.9, ak sa neobjavia žiadne problémy. Verzia Release Candidate 1 je určená na testovacie účely, záujemcovia ju nájdu na FTP Mozilly alebo je ponúkaná už aj formou rozdielovej aktualizácie, ak bol aktivovaný aktualizačný kanál beta. Thunderbird 2.0.0.9 bude opravovať rôzne chyby (bugy) a aj bezpečnostné problémy. Kompletný zoznam zmien uvádza ako zvyčajne The Rumbling Edge.

9 komentárov k príspevku “Thunderbird 2.0.0.9 už onedlho”

 1. PeePay napísal:

  cize ako zvycajne sa drzia cislovania firefoxu a preskocia 2.0.0.7 a 2.0.0.8, ano?

 2. caesar1987 napísal:

  vyzera to tak ze ano..

 3. SlovakSoft napísal:

  Áno, ale nie je to úplne presné. Nočné verzie boli označené aj tými vynechanými číslami. Minimálne 2.0.0.7pre na FTP medzi nočnými verziami ešte stále je. Aspoň teda tie názvy súborov majú to číslo, neskúšal som ich reálne. Už mám 2.0.0.9 RC1.

 4. martinkoo napísal:

  slovenska 9tka tu http://download.mozilla.org/?product=thunderbird-2.0.0.9&os=win&lang=sk 😀

 5. SlovakSoft napísal:

  Na FTP už je druhý deň, my oznamujeme vydanie až vtedy, keď sa to objaví na hlavnej stránke Mozilla.com.

 6. martinkoo napísal:

  ja len ze ak uz niekto chce novu 🙂 .. nic v zlom

 7. SlovakSoft napísal:

  V pohode – ja len, že raz sa môže stať, že to z FTP stiahnu a nevydajú ju. Ešte sa to hádam nestalo, ale nikdy nehovor nikdy.

 8. Vlado Valaštiak napísal:

  Nič v zlom, ale nemáš finálnu verziu. Tá čo je tam bude stiahnutá. Môžeš nám 100% veriť, že vždy informujeme načas. To, že ju ty nájdeš niekde na serveri ešte neznamená, že je to hotová verzia.

 9. SlovakSoft napísal:

  No prosím, som to asi privolal – už je na FTP iná verzia.