Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Firefox Portable Edition 2.0.0.8

Ak používate Mozilla Firefox Portable Edition, iste vás bude zaujímať informácia, že po preskočení verzie 2.0.0.7 bola vydaná už aj prenosná verzia Firefoxu 2.0.0.8. Súčasťou aktualizácie sú samozrejme bezpečnostné opravy a niekoľko nových vecí bolo zapracovaných aj do funkcií špecifických pre verzie Portable. Poznámky k vydaniu sú uvedené na stránke PortableApps. Slovenský archív ZIP s Firefoxom obohateným o slovenský jazykový balík a slovník na kontrolu pravopisu je na našej stránke s prenosnými verziami.

Komentáre sú uzavreté.