Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Jazykový balík pre Netscape Navigator 9

NetscapeNie je tomu dlho, čo mnohé internetové médiá avizovali vydanie novej verzie webového prehliadača Netscape Navigator 9. Základ je postavený na Firefoxe rady 2.*, do ktorého pribudli viaceré neštandardné funkcie či rozšírené možnosti nastavení. Vzhľadom na to, že rozšírenia určené pre Firefox 2.* a vyššie sú kompatibilné aj s touto novou verziou prehliadača Netscape Navigator, Mozilla.sk sa po dlhšej odmlke opäť rozhodla v podpore pre program Netscape pokračovať. Tento produkt bol zaradený medzi podporované, no s nižšou prioritou, ako je tomu napr. u Firefoxu či Thunderbirdu.
Dnešným dňom je na našich stránkach dostupný lokalizačný balík, ktorý zaistí nielen kompletnú slovenskú lokalizáciu používateľského prostredia Netscape Navigatora, ale zabezpečí aj úpravu, aby v tomto programe fungovali po slovensky aj rozšírenia inštalované z našich stránok.

Komentáre sú uzavreté.